üyelik

Sipariş Takip

Teslimat Bilgileri

Alışveriş sitemizdeki tüm ürünler mağazamız tarafından itina ile hazırlanarak satışa sunulmaktadır.Bütün ürünlerimiz aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.
Ürün fiyatlarımıza KDV dahildir. 
Vereceğiniz çiçek siparişleri alıcının adresine belirtilen saat aralığında teslim edilecektir. Alıcının adresi ev adresiyse ve alıcı evde bulunamaz ise alıcı aranıp irtibat sağlanır alıcı bilgisinde çiçek komşuya ya da kapıcıya isim alınarak teslim edilebilir. 
Bazı işyerleri resmi kurum ve askeri bölgelerde çiçeğin alıcıya personelimiz tarafından teslim edilmesine müsaade edilmeyebilir.Bu durumda çiçeğiniz danışmaya veya yetkili kişiye isim alınarak teslim edilmektedir. 
Mevsim çiçeklerinden oluşan aranjman ve buketlerde mevsime bağlı olarak renk ton farklılıkları olabilir ürünler %90 görsele sadık kalınarak hazırlanmaktadır. Teslim edilecek ürünün,sizin seçtiğiniz ürün ile aynı kalitede ve değerde olacağından emin olabilirsiniz. Amacımız müşterilerimizin memnun olması ve web sitemizi bir kere değil, sürekli kullanmalarıdır. 
Teslimatlarımız(09.00-17.00)(18.00-21.00) saatleri arasında yapılmaktadır.Nikah, Düğün, Açılış gibi saatli organizasyonlarda ise teslimat saati  Bize mesajınız bölümüne Tam saat olarak yazınız .Örnek:(saat 19.00 Tam teslimat gibi)   
Sipariş iptallerinizi teslimattan 3 saat önce yapmanız gerekmektedir. 
Firmamızın teslimat konusundaki sorumluluğu üstlenmesi için aşağıdaki şartların sağlanması gereklidir.

* Sipariş ile ilgili olarak belirtilen bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olması. 
* Gerektiğinde belirtilen telefon numarası ve e-mail adreslerinden bağlantı kurulabiliyor olması. 
Özel günlerde takdir edeceğiniz üzere iş yoğunluğu nedeni ile siparişlerde saat garantisi vermiyoruz siparişiniz mesai saatleri içinde teslim edilecektir.meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı umarız. 
Ürünün sipariş verildiği gün teslim edilebilmesi için, saat:18.00’a kadar siparişin tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. 
Hava şartları, trafik ve kaza gibi benzeri sebeplerden teslim zamanında aksaklıklar olabilir. 
Yanlışlıkla yapılan ödemelerin, kişiye iadesi şirketimizin garantisi altındadır. 
Siparişin, teslim edilecek kişi tarafından kabul edilmemesi durumunda geri ödeme yapılmaz,sorumluluk müşteriye aittir. 
Banka havalesi veya EFT yoluyla yapılan siparişlerde teslimat tarihi ödemenin sistemimize yansıdığı tarihden itibaren kabul edilmektedir. 
Kırmızıgül Çiçekçilik siparişi kabul edip etmemekte serbesttir. İptal durumunda sizinle hemen irtibata geçilecektir.